Hakkımızda

31/10/2013 tarihinde Ankara Yenimahalle de kuruldu.

Sigortacılık birikiminin getirdiği güçlü bir kurumsal yapıya sahiptir.

Uzun yıllardır sigorta sektöründe teknik servis,satış pazarlama,hasar danışmada bireysel ve kurumsal branşlarında başarılar elde etmiş bir kadroyla sahada yerini almıştır.

Sigortacılıkta satıştan hasar a uzanan çözüm odaklı bu sürecin her aşamasında mutlak müşteri memnuniyetini esas alan 7/24 ulaşılabilir acente olma özelliği ile ve profesyonel donanımıyla sigortalının yanında olarak hizmet vermektedir.

Şirketimiz uzman ve deneyimli kadrosuyla,müşterilerini bilgilendirmek, sigortacılık hakkında bilinçlendirmek, ihtiyacı doğru ve tam belirlemek,talebi karşılayacak ürünü sunmak konusunda çözümleyici ve yönlendirici bir rol üstlenerek,müşteri odaklı bir yaklaşımı benimser.

Üstündağ Sigorta ürün çeşitliliğinde,hizmette,teknolojide,kendini yenileme ve devamlılığıyla,toplumsal sorumluluklarda öncü role,etik değerleriyle,verdiği sözleri yerine getirerek,şeffaflık ilkesine bağlı kalarak dürüst,sürekliliği olan mali güç,yayın ve etkin hizmet ağıyla,gelişmiş nitelikli kadrosuyla güçlü bir yapıya sahiptir.

Üstündağ Sigorta bünyesinde bulundurduğu uzman ve deneyimli kadrosuyla güçlü teknolojik ve finansal alt yapısı, sürekli gelişme ve iyileştirme anlayışı, deneyimli ve yaygın hizmet ağıyla kaliteli ürün sunmayı ve bunların sürekliliğini sağlamayı taahhüt eder.

Hızlı ve istikrarlı büyümeye odaklı kurumumuz kalitesiyle bizimle bütünleşen portföyümüzün içinde sizleride aramızda görmekten onur duyarız.

 

YETKİLİ ACENTELİKLERİMİZ